Vlasová maska hluboká regenerace a výživa Carské plody, 120 ml

Maska pro hlubokou regeneraci a výživu vlasů, obsahuje organický olej z arktických brusinek, zlaté morušky a čistý olej ze severního rakytníku.

Maska „Carské plody“, obohacená s přírodními oleji z divoce rostoucích plodů Sibiře intenzivně:

- vyživuje a hydratuje vlasy,

- účinně obnovuje jejich strukturu,

- dodává vlasům vitalitu a luxusní zářivý lesk.

Arktická brusinka, bohatá na vitamíny a stopové prvky, je skutečnou spásou pro slabé a poškozené vlasy. Efektivně posiluje vlasy, hydratuje a vyživuje pokožku hlavy, obnovuje roztřepené konečky, dodává vlasům jedinečný lesk. Zlatá moruška, nebo „carský plod“, ctěný v Rusku za jeho neuvěřitelně užitečné vlastnosti, jejíž olej obsahuje velké množství vitamínů, antioxidantů, které posilují vlasové kořínky a chrání je před negativními vlivy životního prostředí, zajišťuje také že vlasy jsou hladké a poslušné. Moudrá příroda dala severnímu rakytníku obrovské množství vitamínů a stopových prvků. Součástí jeho složení je vitamin A, který účinně obnovuje vlasovou strukturu. Vitamin E vyživuje a hydratuje vlasy a vlasovou pokožku. Rakytník obsahuje 10 krát více vitamínu Cnež pomeranče, čímž účinně zpevňuje v lasy a aktivně urychluje jejich růst.

Způsob použití: Naneste malé množství masky na čisté vlhké vlasy, rovnoměrně po celé délce, ponechte 3-5 minut. Dobře opláchněte vodou.


  • Skladem
229 Kč
Kategorie: Vlasové masky
 

Objem 120 ml

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.