Vyzkoušeno

Vlasová maska výživná pro barvené vlasy Altajský med a vosk, 400 ml

Výživná maska pro barvené vlasy „Altajský med“

Květový med
Včelí vosk
Včelí mateří kašička

Výživná maska pro barvené vlasy „Altajský med“, vytvořená na bázi přírodních bio-složek, účinně vyživuje a obnovuje vlasovou strukturu, chrání před negativními vlivy, zabraňuje ztrátě barvy. Dělá vlasy extrémně silnými, pružnými a lesklými. Sibiřský přírodní med, obsahující velké množství vitamínů a stopových prvků, přispívá k posílení a růstu vlasů, vrací jim přírodní sílu a měkkost. Včelí vosk vyplní nepravidelnosti poškozených vlasů, přidává jim přirozený lesk. Mateří kašička obsahuje neuvěřitelně vysoké koncentrace biologicky aktivních látek, jako jsou například bazické aminokyseliny, proteiny, sacharidy, minerály, lipidy, vitamíny a stopové prvky. Jedná se o unikátní produkt, zdroj energie a síly a také velmi silné přírodní tonikum. Účinně vyživuje a regeneruje vlasy, vrací jim ztracenou vitalitu a lesk.

Výsledek: Vlasy jsou mimořádně měkké a znatelně zářivější; barva je ochráněna před vymýváním a zachová sytost až 10 týdnů.

Způsob použití: Naneste malé množství masky na čisté vlhké vlasy, rovnoměrně po celé délce, ponechte 3-5 minut. Dobře opláchněte vodou.

 


  • Skladem
689 Kč
Kategorie: Vlasové masky
 

Objem 400 ml

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.