Vlasová maska pro dokonalost vlasů Imperial Caviar, 400 ml

Maska – dokonalost pro vlasy

Severní černý kaviár
Imperátorský lanýžový olej

Maska pro dokonalost vlasů je obohacená o přírodní bio-složky, je schopna dát vašim vlasům skutečnou dokonalost, udělat je neuvěřitelně krásné, silné a zdravé.

Přírodní extrakt ze severního černého kaviáru je bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin, bílkovin a vitamínů A, B, C, D, E, jódu, lecitinu, minerálních a jiných užitečných prvků, které podporují aktivní obnovu buněk. Intenzivně hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje vlasy, nasycuje je nejčistším biokolagenem. Má okamžité regenerační a omlazující účinky.

Imperátorský lanýžový olej neocenitelný a velmi vzácný produkt, bohatý na vitamíny a stopové prvky. Vitamin B v jeho složení podporuje tvorbu keratinu, stimuluje syntézu proteinů a aminokyselin. Má viditelně regenerační účinek, intenzivně vyživuje vlasovou pokožku a vlasy, probouzí jejich vitalitu a aktivuje látkovou výměnu. Chrání před negativním dopadem životního prostředí.

Výsledek: více lesku; vlasy silnější, dobře upravené.

Způsob použití: Naneste malé množství masky na čisté vlhké vlasy, rovnoměrně po celé délce, ponechte 3-5 minut. Dobře opláchněte vodou.

 

 

  • Skladem
689 Kč
Kategorie: Vlasové masky
 

Objem 400 ml

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.