Matcha čaj 30x2g

Matcha Tea je kvalitní japonský zelený čaj bohatý na antioxidanty, který výrazně podpoří rychlost metabolismu vedoucí k až 4x rychlejšímu spalování tuků. 

Matcha Tea je ideální na hubnutí,

Pomáhá také ke snížení hladiny cukru v krvi

pozitivně ovlivňují schopnost koncentrace a uklidňují mysl.

 


  • Skladem
353 Kč
Kategorie: Čaj & Kávy
 

Proč pít Matcha Tea?

Bio Matcha Tea Harmony je naše vlaková loď a jedná se o nejoblíbenější balení v naší nabídce. Matcha Tea je z hlediska nutričních hodnot přibližně 10 x silnější, než běžný zelený čaj a obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a teofylinu, což je čajový kofein. Teofylin je v podstatě čajový kofein, který se na rozdíl od toho v kávě uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin, což má příznivější vliv na lidský organismus. Matcha Tea je jediný čaj, který obsahuje zhruba 30 % vlákniny. 

Jaké certifikace má náš Bio Matcha Tea? 

Hned několik. Mezi ty nejvíce důležité je známka BIO. Tuto známku jsme obdrželi již v roce 2012 a v té době jsme byli vůbec první, kdo o certifikaci BIO na tento druh čaje požádal. Od té doby ji při každoročních kontrolách certifikačního úřadu, prodlužujeme. Dalším certifikátem je Certifikát o zdravotní nezávadnosti produktu vydaný Státním zdravotním ústavem. Certifikáty kvality disponuje i náš dodavatel a mezi ty hlavní patří: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer a další. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.