Vyzkoušeno

Pleťový a tělový olej, jizvy, strie, CENTELLA, 100 ml

REGENERAČNÍ, HOJENÍ JIZEV, PROTI STRIÍM 

Tento olej regeneruje a omlazuje pleť, dává pokožce novou elasticitu, vyhlazuje ji a zpevňuje, působí antioxidačně. Představuje vynikající přípravek pro noční regeneraci pleti. Ajurvédská receptura zajišťuje pokožce elasticitu a pevnost, intenzivní regeneraci, výživu, účinně napomáhá při hojení jizev a při výskytu jemných červených žilek. Zároveň jeolej mimořádně účinný při striích, včetně těhotenských. Centella patří v indické ajurvédské medicíně po celá staletí k rostlinám s revitalizačními a regeneračními účinky. Kromě centelly obsahuje tento olej velké množství vybraných ajurvédských bylin, olejů a éterických olejů. Jsou jimi např. amla, bala, tulsi, šafrán, tangerinka, mandlový olej nebo olej z rýžových otrub.  Aromaterapie - s relaxační vůní éterických olejů neroli a tangerinka.


 • Skladem
319 Kč
Kategorie: Pleťové oleje
 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Používejte na noc pro regeneraci pokožky obličeje namísto nočního krému. Používejte na tělo proti striím – aplikujte 2x denně na postižená místa. Používá se rovněž na tělo po sprchování namísto tělového mléka a jako relaxační večerní masáž – snižuje stres a pomáhá při nespavosti. Po aplikaci se vyhýbejte se přímému slunečnímu záření.

TIPY K POUŽITÍ OSTATNÍCH PŘÍPRAVKŮ KHADÍ:

Růžová voda - po aplikaci oleje rozprašte na obličej růžovou vodu Khadi, olej se ještě lépe vstřebá a pokožka tak obdrží maximální výživu a hydrataci.

RegeneračnÍ olej CENTELLA je optimální používat na noc a kombinovat ho s pleťovým a tělovým olejem ANTI-AGING proti stárnutí na den.

SLOŽENÍ (INCI): olej Sesamum indicum (sezamový olej)**, olej Oryza sativa (olej z rýžových klíčků), olej Prunus amygdalus dulcis (mandlový olej), Centella asiatica** (centella), Sida cordifolia (bala, indický sléz), Vetiveria zizanioides (vetiver)**, Hemidesmus indicus (sarsaparilla), Pluricaulis convolvulus (svlačec), Pudica mimosa (mimosa), Emblica officinalis (amla)**, esenciální olej Citrus aurantium (hořký pomeranč), esenciální olej Citrus tangerina (mandarinka), Ocimum sanctum (tulsi), Rubia cordifolia (manjistha)*, olej Triticum vulgare (olej z pšeničných klíčků), olej ze semen Daucus carota sativa (olej z mrkvových semínek), olej ze semen Linum usitatissimum (lněný olej), tokoferol (vitamin E), Crocus sativus (šafrán), citral *, geraniol *, farnesol *, linalool *, limonen *

** z biologického pěstování, * součást přírodních éterických olejů

NEJVYŠŠÍ KVALITA PLEŤOVÝCH A TĚLOVÝCH OLEJŮ KHADÍ:

 • jsou sestaveny odborníky na ajurvédu v Indii, za účelem řešení potřeb pokožky v různých situacích
 • jejich složení je 100% rostlinné, jsou složeny pouze z vysoce kvalitních základových olejů a velkého množství vybraných ajurvédských bylin a éterických olejů
 • certifikace BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika – znamená, že vlasové oleje Khadi splňují přísné evropské standardy kladené na složení přírodní kosmetiky. Poskytuje zároveň garanci a jistotu jejich čistě rostlinného složení. Tyto oleje tak naplňují očekávání nechemického složení přípravků přírodní kosmetiky nebo např. netestování přípravků na zvířatech
 • neobsahují žádné syntetické vůně, barviva, konzervační látky ani jakékoliv jiné syntetické složky
 • neobsahují parafinum liquidum, minerální oleje ani jiné ropné produkty
 • pečlivou výrobou podle starých ajurvédských receptur a postupů získávají oleje Khadi své typické vlastnosti: příjemnou vůni bylin a éterických olejů, lehkost, čistotu a rychlé vstřebávání
 • jsou vynikající alternativou k obvyklým pleťovým krémům a tělovým mlékům, díky svému rychlému vstřebávání jsou ideální i pod make-up.
 • představují rovněž výborné masážní oleje s aromaterapeutickým působením

CERTIFIKACE: BDIH

VÝROBCE: Khadí, Indie

O KHADÍ:

Název Khadi je odvozen od indického mírového hnutí proti britské koloniální nadvládě, vedeného Mahatmou Ghandim ve 20. letech minulého století. V dnešní době je synonymem pro přírodní a fair trade produkty z venkovských oblastí Indie. Naše filozofie je založena na čistém učení ajurvédy, na moderních znalostech z oboru přírodní kosmetiky a zároveň následuje tradici Khadi. Tím jsou zajištěny etické pracovní podmínky výrobcům v Indii a zároveň je zajištěno, že výrobky odpovídají přísným evropským standardům přírodní kosmetiky BDIH. Výrobky jsou sestaveny ve spolupráci s uznávanými experty na ajurvédu v Indii. Jsou vyráběny bez pokusů na zvířatech a při jejich výrobě není používána práce dětí. Jejich složení je založeno na přírodních surovinách, bez použití ropných produktů, syntetických barviv, parfémů a konzervačních látek.

logo-khadi_basic-pk 

Přírodní kosmetika z Indie

Ponořte se do světa Khadí, kde se prolíná tradiční s moderním. Filozofie této kosmetiky vychází z odborných znalostí ajurvédské medicíny a kombinuje se s moderní certifikovanou přírodní kosmetikou. Ve spojení s etickými pravidly a filozofií soběstačnosti Khadí vam přináší jedinečný sortiment přípravků osobní péče.

Výrobky Khadí mají v Indii 40-ti letou tradici a jsou k dostání v mnoha lékárnách a obchodech. Od dob svého vzniku stojí Khadí na rozdíl od různých módních trendů na osvědčených znalostech o použití rostlin a přírodních surovin.  

Naše výrobky jsou nositeli certifikace a loga BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika. Tato certifikace v sobě nese mj. přísné restrikce na chemické látky obsažené v kosmetice. Nejvyšší kvalita rostlinných barev na vlasy Khadi byla navíc oceněna i v německém testu Öko-Test. 

Hlavní zásady indické přírodní kosmetiky Khadí:

 • žádné testování na zvířatech

 • žádné minerální oleje a syntetická barviva 

 • biologické pěstování a sběr divoce rostoucích rostlin

 • minimální množství obalů

 • žádná dětská práce, děti našich výrobců chodí do školy, ne do práce

 • etické vztahy – fair trade – s výrobci

V nabídce naleznete rostlinné barvy na vlasy, oleje, šampóny a mnoho dalších výrobků přímo od výrobců. 

S rostlinnými barvami na vlasy Khadi máte možnost objevit novou dimenzi barvení vlasů, kterou je radost ze zdravého rostlinného barvení a péče. Vysoce kvalitní vlasové barvy Khadi totiž představují nejen krásné odstíny, lesk a objem pro Vaše vlasy, ale zároveň i čistě přírodní složení. Jejich absolutně nechemické ingredience neškodí vlasům a pokožce hlavy. Při jejich aplikaci neabsorbujete do svého organismu žádné syntetické látky, protože jejich obsahem jsou pouze rostliny. Můžete jimi úspěšně barvit dokonce i šedé vlasy. Objevte radost, kterou dokáže dát barvení a péče 100% rostlinnými vlasovými barvami Khadi! A navíc - ve spojení s dalšími jedinečnými přípravky přírodní kosmetiky Khadi, jako jsou např. vlasové oleje ... 

Certifikovaná přírodní kosmetika Khadi® se stala v Evropě velmi oblíbenou a zájem o ni neustále roste. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.