Ghitela 230g

GHItela 230g Tahle nugátová dobrota, složená pouze z arašídů, medu, kakaa a ghí se rozhodně jako náhražka cítit nemusí, naopak! Všechny suroviny jsou smíchány v ideálním poměru, vše v bio kvalitě.

Zdravější alternativa oblíbené pomazánky. Složení: arašídové máslo, ghí, kakao, med, vanilka vše v BIO kvalitě.


  • Skladem
169 Kč
Kategorie: Oříšková másla & krémy
 

Pečlivě jsme vybírali suroviny, rok ladili recepturu, málem si vylámali zuby na obale a to všechno proto, že jste to vy chtěli. Při naší premiéře na veletrhu Biostyl jsme vám chtěli dát ochutnat ghíčko tak, aby vám chutnalo. Tak se večer v kuchyni naší kamarádky umíchala směs medu, kakaa, ghí a ořechů, na kterou se druhý den lidé stále vraceli. Ochutnávali jste a chtěli si tu dobrotu koupit.

No, tak tady ji máte: rozma(vyma)zlenou princeznu GHÍTELU. Arašídové máslo od Meridian a Rapunzel, bio med z Itálie, bio kakao z Ekvádoru a bio ghíčko z Mejta. A trochu té voňavé vanilky z Madagaskaru. A nic víc.

Ghítelu® lze konzumovat přímo, do smoothies, na palačinky, k přípravě cukroví a dortů…Ghítela® je skvělý zdroj energie pro vaši duševní činnost, pro sportovce před tréninkem, dětem jako alternativa cukrovinek s cukrem a nevhodnými tuky. Trvanlivost je 6 měsíců od data výroby. Všechny suroviny jsou v bio kvalitě.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.